شرکت توس الکتریک: کلید و پریز / کلید و پریز ترکیه /  کلید مینیاتوری

کلید مینیاتوری ( فیوز مینیاتوری ) 1394/03/26
Visitors: 1218

کلید مینیاتوری مدل: MCB
کلید های مینیاتوری MCB) Miniature circuit breakers) از تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی در برابر خطاهای ( اتصال کوتاه و اضافه بار) که ممکن است رخ دهد و باعث آسیب جدی به سیستم الکتریکی شود محافظت می کند.
ساختمان داخلی این کلیدها شامل عملکرد بی متالی برای حفاظت اضافه بار و بخش عملکرد مغناطیسی برای حفاظت از اتصال کوتاه است.
• DLS 6 h
DLS6 h مدل جدید کلید های مینیاتوری است که در مصارف خانگی استفاده میشود و در موارد اتصال کوتاه های ضعیف و متوسط کاربرد دارد. ادوات مدل h به صورت 1 پل 2 پل 3 پل،1p+N،3p+Nو با جریانهای نامی(6A -125A (high current و در انواع B ،C در دسترس هستند. در صورت استفاده از باسبارشانه ای در انتهای این کلیدها ،بدون نیاز به باز کردن کلیدهای مجاور می توان آن را جابجا کرد. تمام ادوات DLS 6 از لحاظ سطوح قابل دسترس ایمن هستند.طراحی مدرن و کاربردی و همچنین بدنه پلیمری مرغوب این کلیدها نشان دهنده کیفیت بالا وسطح استاندارد این نسل جدید کلیدهای مینیاتوری است.
• DLS 6 hsl
نوع دیگری از DLS h هستند که علاوه بر تمام خصوصیات این کلید مینیاتوری (MCB)، با دو ترمینال فنری (plug-in)در بالا اجازه اتصال سریع به هادی را می دهد.
•DLS 6i (برای مصارف صنعتی)
مدل DLS 6i با ویژگیهای قطع B,C,D,K,Z در دسترس است همچنین رنج وسیع جریان نامی برای این محصول که از0.3A تا125A به صورت 1 پل ،2 پل،3پل و 4 پل موجود است ،امکان استفاده این محصول در موارد حفاظتی خواسته شده را امکان پذیر میسازد و کاربردهای وسیعی دارد.
به دلیل وجود باسبار در انتهای این کلیدها ،بدون نیاز به باز کردن کلیدهای مجاور می توان آن را جابجا کرد. به دلیل ظرفیت قطع بالای نامی اش ( 10KA) برای استفاده در منابع تغذیه وکاربردهایی با قدرت اتصال کوتاه بالا مانند محیط های صنعتی مناسب است.
متعلقات (MCB ACC ) تجهیزات جانبی کلید های مینیاتوری عبارتند از :
رله شنت تریپ (shunt trip relay)
آندر ولتاژ تریپ (undervoltage trip)
کنتاکت خطا (Fault indication auxiliary switch)
قفل وضعیت


Visitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر: