شرکت توس الکتریک: کلید و پریز / کلید و پریز ترکیه /  کلید مینیاتوری

کلید و پریز جدید با امکان ارسال دیتا 1394/08/12
Visitors: 1124

با سلام به همه اعضای وب سایت توس الکترونیک ، امروز می خواهیم مطلبی را در رابطه با کلید و پریز ، کلید و پریز ترکیه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . که امیدواریم برای شما خوانندگان مفید واقع شود.

همانطور که میدانید ، یکی از مهم ترین نیاز بشر به وجود برق و روشنایی می باشد که کلید و پریز یکی از ابزار های ساده و راحتی می باشد که برای استفاده از روشنایی به کار می رود . در گذشته کلیدو پریز ها فقط در رنگ های سفید و کرم موجود بود و تنوع کمی داشت و فقط از لحاظ ظاهر با هم متفاوت بوده اند ولی امروزه کلید و پریز ها با قابلیت های متفاوت و درانواع رنگ و طرح های گوناگونی مشاهده می شود . کلید پریز های امروزه مجهز بودن به سیستم کنترل از راه دور  می باشند و  یا بعضی از کلید به صورت لمسی عمل می کنند . یکی از مزایای کلید و پریز های مدرن می توانیم به روشن شدن به وسیله چشمی و نصب راحت آنان اشاره کرد که نیازی به پیچ ومهره هم ندارند و به خاطر مکانیزم فنری پشتشان به راحتی در عمق دیوار قرار می گیرند و سیم پیچی های آنها در قسمت پشت کار است . پریز ها تنوع بیشتری نسبت به قبل داشته و از حالت تک کاربردی ساده به چند کاربردی (یک فیشه یا دو فیشه ) تبدیل شده اند .یکی دیگر از مزایای این محصول بکار گیر و استفاده از پلی امیدهای نسوز  در کلید و پریز ها برای جلوگیری از اشتعال می باشد و همچنین دارای حلقه های فنری که در گلوگاه سوراخ های پریز جهت جلوگیری از تغییر شکل محل ورود دوشاخه و ایجاد جرقه و احتراق می باشد .

پریز های جدید با انواع ورودی ها دسترسی شما را به مرکز اطلاعات و تلفن و اینترنت و انواع ورودی های داده ها آسان می کند.
بعضی از کلید های مدرن به این صورت تنظیم می شوند که روی هر کلید برای یک اتاق قسمت های مشخصی را می توانید تعریف کنید؛ مثلا یک کلید چهار بخشی که یک قسمت آن به چراغ بالای تخت مربوط می شود یک قسمت آن چراغ بالای در ورودی و... را به همین شکل تنظیم کنید تا تنها با استفاده از نزیک ترین کلیدی که در اطاقتان هست بتوانید نور تمام اتاق را تنظیم کنید. و شما باید دقت کنید که کلید و پریز که تهیه می کنید از پلاستیک مرغوبی ساخته شده باشد تا نشکند و پوسیده نشود، چرا که اگر جنس پلاستیک ان مرغوب نباشد، حتی ممکن است هنگام نصب بشکند و خرد شود.

استفاده از لامپها وقتی به کمال می رسد که با یک کلید مرغوب پشتیبانی شود ، یک از ویژگی اصلی  کلید و پریز ترکیه ، این می باشد که با قیمت مناسب و کیفیت بالا و همچنین مطابق استاندارد های بازار اوپا طراحی شده است که می تواند گزینه خوب و مناسبی برای روشن و خاموش کردن لامپهای LED   باشد . کلید و پریز های سری ژنو" کلید و پریز  ترکیه "  از استحکام قابل قبولی برخوردار بوده و دارای گیره های تثبیت پر قدرت ، کیفیت مواد اولیه بالا و ظاهر زیبا می باشند . از دیگر ویژگی های کلیدو پریز ترکیه  می توان به طول عمر ، زیبایی و ماندگاری آن اشاره کرد .

کلید و پریز

کلید مینیاتوری
Visitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر: