شرکت توس الکتریک: کلید و پریز / کلید و پریز ترکیه /  کلید مینیاتوری

لامپ خیلی خیلی منحصربفرد و عجیب و کلید و پریز آن 1393/11/18
Visitors: 1353


اگر فکر می‌کنید اختراعات و ابداعات بشری نقطه پایانی دارد؛ مطمئنا سخت در اشتباهید، لامپی در ادامه به شما معرفی می‌شود که مطمئنا اگر این مطلب را برای بار اول می‌شنوید، بسیار شگفت زده خواهید شد. لامپی که از آن به عنوان آچار فرانسه لامپ‌ها یاد می‍شود!

LightFreq  لامپی LEDمی باشد که در داخل آن یک بلندگو تعبیه شده است و توسط آن می توانید بصورت بیسیم به موزیک های مورد علاقه خود از طریق این لامپ گوش دهید.  فکرش را بکنید که در اتاق خواب خود در حال استراحت هستید و موزیک در حال پخش از لامپ اتاق می باشد!  بهمراه این لامپ یک نرم افزار ارائه شده است که می توانید از طریق آن میزان روشنایی لامپ را تنظیم کنید. همپنین می توانید توسط این نرم افزار رنگ نور لامپ را به دلخواه تغییر دهید. این نرم افزار برای سیستم عامل های اندروید و iOS تهیه شده است.  توسط این برنامه شما قادرید که به طور همزمان موزیک را بر روی ۵۰ لامپ پخش کنید و از آنجا که همه این لامپ ها به شبکه متصل هستند موزیک را به صورت همزمان پخش می کنند.

اگر به این لامپ علاقمند شده اید؛ پیشنهاد می کنم تا آخر این مطلب را مطالعه کنید! در این لامپ سخت افزار دیگری نیز قرار داده شده است که باعث می شود این لامپ تنها یک پخش کننده موزیک رنگارنگ نباشد. توسط میکروفون کوچکی که در این لامپ قرارداده شده است شما می توانید به مکالمه تلفن بپردازید. توسط نرم افزار این لامپ شما قادر هستید که هر یک از لامپ ها را جهت مکالمه انتخاب کنید و یا از همه لامپ های نصب شده برای این کار استفاده کنید.

علاوه بر موارد بالا LightFreqقادر است حضور شما را تشخیص دهد و بصورت خودکار با ورود شما روشن و با خروج شما خاموش شود. این قابلیت ها برای یک لامپ کافی است؟ بنظر می رسد که سازنده آن توقع زیادی از یک لامپ داشته است زیرا باید سیستم اعلان را هم به لیست قابلیت های آن اضافه کنید. شما می توانید حساب های ایمیل و اطلاعات تماسی خود را به آن معرفی کنید و پس از آن هر گاه اعلانی در گوشی شما نمایش داده شود لامپ با رنگ دلخواه به شما هشدار می دهد. با این قابلیت حتی اگر گوشی شما در دسترس شما نباشد می توانید از تماس های ورودی و یا ایمیل های جدید آگاه شوید.

این پروژه هم اکنون در حال جمع کردن بودجه اولیه در  Kickstarter می باشد. کمپانی سازنده این لامپ پیش بینی کرده است که در صورت جمع آوری بودجه لازم این لامپ از سال آینده میلادی در دسترس می باشد.

به نظر می رسد بی‌انصافی باشد به این محصول فقط لامپ گفت، شما اگر می‌خواستید این لامپ را اسم بگذارید چه اسمی بر روی این محصول خارق العاده بدون کلید می گذاشتید؟


Visitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر: