شرکت توس الکتریک: کلید و پریز / کلید و پریز ترکیه /  کلید مینیاتوری

کلید و پریز ترکیه 1394/08/18
Visitors: 1106

تمامی فضا های لوکس نیازمند آن می باشند که از اجزا لوکس تشکیل شوند ، یکی از این بخش ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، کلید و پریز می باشد . کلید و پریز ها در انواع مدل های مدرن و کلاسیک موجود اند و معمولا از متریال های مرغوبی درساخت آنها استفاده خواهد شد.

شما می توانید هم اکنون برای خرید انواع کلید وپریز ترکیه ای با به روز و تازه ترین مدل ها و استاندارد کامل اقدام نمایید .
با توجه به پیشرفت در همه صنایع ، نیاز مردم نیز در بسیاری از وسایل پیشرفته احساس شد. آن ها به دنبال تنوع بیشتر محصولات بودند و همچنین کیفیت را نیز مهم می دانستند. بنابراین شرکت ها نیز با توجه به تقاضای اکثر مردم تلاش کردند هرنوع محصول مورد تقاضای بشر را تولید نمایند .
کلید و پریز ها هم یکی از انواع لوازم الکتریکی محسوب می شود که امروزه از تنوع بالایی برخوردار بوده و تولید آن در بسیاری از کشور ها به خصوص ترکیه انجام می شود و به دیگر کشورها نیز صادر می شود .

سری کلید و پریز های VISAGE ، به وسیله طراحی و رنگ های مختلف از مشکلات تزیینی دکور شما پیشگیری می نماید و با استفاده از شکل هندسی خود می تواند بدون مواجه شدن با هیچ مشکلی با مکان مورد نظر شما هماهنگ شود .
کیفیت ، کارایی همراه با استانداردهای بین المللی می باشد.

کلید مینیاتوری چیست :

کلید مینیاتوری که به اختصار آن را  (MCB ) می دانیم  . یکی از انواع کلید های فشار ضعیف که اغلب در جریان های پایین و در تابلوهای روشنایی و تابلو های توزیع با توان کم و یا جهت حفاظت مدارات کنترل و فرمان تجهیزات و تاسیسات برقی استفاده می شود . که در صورت بوجود آمدن ایراد یا اشکال در مدار به صورت خودکار مدار را قطع می نماید . که نتیجه آن حفاظت از وسایل و سیم کشی ها می باشد.

که در بعضی از موارد می توانید ،کلید منیاتوری را جایگزین فیوز نمود و استفاده کرد . خوبی کلید مینیاتوری این می باشد که می توان آنها را به حالت قبلیشان برگرداند و در صورت قطع شدن نیازی به تعوی کردن آنها نمی باشد .

کلید و پریزکلید مینیاتوریVisitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر: