شرکت توس الکتریک: کلید و پریز / کلید و پریز ترکیه /  کلید مینیاتوری

نقش و نگار کلید و پریز های امروزی 1394/09/04
Visitors: 1271

امروزه همه چیز در اطراف ما جنبه زیبایی پیدا کرده، بعنوان نمونه وقتی برای خرید یکی از وسایل خانه می رویم ابتدا ظاهر آن وسیله نظر ما را جلب می کند و سپس به سراغ مزیت ها و ویژگی های آن نسبت به سایر وسیله های مشابه آن می رویم. در مورد کلید و پریز برق نیز این مورد صادق است، ابتدا طرح و رنگ آن را می پسندیم و سپس تازه می پرسیم کلید و پریز مورد نظر خود چه ویژگی هایی دارد! در قدیم فقط نوع تخت کلید و پریز موجود بود و حتی رنگ بندی های آن نیز بسیار محدود بود، و نهایت تفاوتی که در ظاهر آنها می توان پیدا کرد پهن و باریکی کلید و پریز بود!

کلید و پریز های امروزی قابلیت های زیادی دارند، بعنوان نمونه انواع کلید و پریز های لمسی؛ کلید و پریز هایی که مجهز به سیستم کنترل از راه دور هستند؛ کلید و پریز هایی که چشمی دارند و با حرکت دادن دست در مقابل آنها و یا رد شدن از جلوی آن روشن می شوند؛ بعضی کلید و پریز هایی که به دما حساسیت دارند و در صورت افزایش دما نور را کم می کنند تا دما کاهش یابد؛ کلید و پریز های چند کاربردی که می توانند تبدیل به ورودی های دیگری شوند، مثلا کلید و پریز یک فیشه تبدیل به دو فیشه شود؛ کلید و پریز های نسوز، به این ترتیب که داخل آنها از پلی امید های نسوز برای جلوگیری از اشتعال استفاده شده است و هم چنین دارای حلقه ای فنری در گلوگاه سوراخ های پریز جهت جلوگیری از تغییر شکل محل ورود دوشاخه و ایجاد جرقه و احتراق می باشد.

کلید و پریز های امروزی در انواع رنگ ها و طرح ها هستند، فقط دقت کنید که رنگ انتخابی شما با رنگ دیوار و وسایل اتاق هماهنگی داشته باشد؛ همچنین کلید و پریز انتخابی شما باید از پلاستیک مرغوب ساخته شده باشد، چون اگر جنس پلاستیک کلید و پریز شما مرغوب نباشد امکان اینکه در هنگام نصب شکسته شود بسیار زیاد است.

اینها مطالب کوتاهی برای باز کردن دید شما در انتخاب کلید و پریز بود و حتما از فروشندگان نیز اطلاعات بیشتری بخواهید تا در نهایت بهترین کلید و پریز را برای خانه خود انتخاب کنید.

کلید و پریز

Visitors
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
توجه: نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
نظر: