درباره مـــا

شرکت توس الکتریک باتیس

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.
هم اکنون این مجموعه شامل واحدهای مختلف تولیدی جهت تولید محصولات روشنایی و الکتریکی مختلف، تحقیق و توسعه، آزمایشگاه و … و نیز دفاتر بازرگانی و فروش می باشد تا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و علم مدیریت روابط با مشتریان محصولات و خدمات تراز اول ارایه نماید.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه توس الکتریک تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است .

تیم ما
واحد صنعتی

تولید محصولات روشنایی و الکتریکی: تولید محصولاتی چون انواع لامپ و چراغهای ال ای دی در مدلها و توانهای مختلف، انواع پروژکتور، چراغهای سقفی سنسور دار و غیره در زمره محصولات تولیدی در این واحد قرار دارند. همچنین تیم تحقیق و توسعه همواره در تلاش برای اضافه نمودن محصولات جدید به سبد شرکت می باشد.

واحد بازرگانی

واردات و صادرات: واردات انواع محصولات در زمینه فعالیت مجموعه، مواد اولیه و ماشین آلات و نیز امور مربوط به صادرات محصولات شرکت توس الکتریک باتیس به کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه و آسیای میانه از جمله فعالیتهای این واحد می باشد…

واحد فروش

فروش و امور نمایندگان:واحد فروش این شرکت همواره فعالترین بخش مجموعه بوده و امور مربوط به توزیع محصولات بین نمایندگان در سراسر کشور، خدمات پس از فروش و امور گارانتی، مدیریت روابط با مشتریان و بررسی بازار زیر نظر تیم فروش ما انجام می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =